malíři pokojů Praha


AERO-THERM® termoaktivní stěrka

AERO-THERM je termoaktivní stěrka kombinující moderní tepelné izolanty pro dosažení maximálních tepelných úspor v extrémně tenké vrstvě. Přináší nová stavební a konstrukční řešení.

Stěrka Aero Therm

AERO-THERM je dodáván ve formě vodou ředitelného tmelu a jeho hlavní funkce je termoreflexe (druhotný odraz tepla) a termoizolace (nepropouštění a zadržování tepla). Jeho hlavními funkčními složkami jsou 3M skleněné kuličky (tenkostěnné mikrokuličky z technického skla obsahující řídký vzduch) a aerogel (nejlepší známý izolant na světě). Izolace AERO-THERM dále obsahuje disperze a aditiva.

Hlavní výhody termoaktivní stěrky AERO-THERM

Výborné vlastnosti řadí AERO-THERM mezi nejlepší produkty ve své třídě a předurčují jej nejen pro všestranné využití ve stavebnictví při zateplování, ale také do náročných podmínek v průmyslových aplikacích. AERO-THERM vyniká především svou nízkou tepelnou vodivostí při aplikační vrstvě 1,0 mm. Navíc termoaktivní stěrka  AERO-THERM skvěle přilne k podkladu (přídržnost 1 MPa), neopadává a pružně se přizpůsobuje jeho změnám. Termoaktivní stěrka AERO-THERM má výbornou tepelnou odolnost od -40 °C do 150 °C bez ztráty deklarovaných vlastností.

Kde koupit AERO-THERM

V případě zájmu o AERO-THERM můžete výhodně zakoupit například na www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz stačí na uvedených stránkách zadat do rychlého vyhledávání dotaz aero-therm a kliknout na HLEDEJ.

Další výborné vlastnosti termoaktivní stěrky AERO-THERM

AERO-THERM kromě vynikajících termoaktivních izolačních vlastností také dokáže „pracovat“ se  vzdušnou vlhkostí a neumožňuje její kondenzaci na povrchu. Na rozdíl od jiných izolačních řešení tak vytváří nepříznivé prostředí pro vznik plísní.

Samozřejmostí je, že termoaktivní  stěrka AERO-THERM je bez zápachu, nehořlavá a neuvolňuje žádné toxické látky (ani je neobsahuje). Její minimální životnost je při správné aplikaci minimálně 15 let, což převyšuje návratnost investic vynaložených do tepelných úspor.

AERO-THERM je univerzální termoaktivní izolační řešení

V neposlední řadě musíme vyzdvihnout fakt, že materiál AERO-THERM je dodáván ve formě stěrky, což umožňuje jeho snadnou aplikaci na jakýkoli tvar. Díky velké přilnavosti materiálu k povrchu můžete AERO-THERM nanést prakticky na jakýkoli materiál a díky vysokému rozpětí teplot, kterým odolává, má nespočet možných využití.

Vydatnost stěrky Aero Therm

Odstranění a prevence vzniku plísní

AERO-THERM pomáhá řešit konstrukční vady pláště budov (promrzání), odstraňovat kondenzaci vlhkosti na chladných zdech a v místnostech se zvýšenou vlhkostí. Aplikací termoaktivní vrstvy dojde k odstranění prostředí, ve kterém vznikají plísně.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky