malíři pokojů Praha


Ceník renovace a nátěry plechových, taškových, eternitových a asfaltových střech

Ceník renovace a nátěry plechových, taškových, eternitových a asfaltových střech.
Ceny za opravy rekonstrukce a nátěry plechových, taškových, eternitových, asfaltových střech a ostatních souvisejících služeb stanovujeme vždy individuálně a to na základě rozsahu požadovaných služeb, volených materiálů, členitosti, stavu a struktuře povrchu, přístupnosti a celkové náročnosti vyžadující provedení díla.

U barevných odstínů a míchaní barev ne střechy obecně platí, že čím je odstín světlejší, tím je jeho cena nižší.  Orientační ceny nátěrů střech uvedené níže jsou uváděné včetně běžných materiálů, neobsahují platnou sazbu DPH a slouží pouze pro Vaši orientaci. 
Nátěry plechových, taškových, eternitových a asfaltových střech provádíme i na splátky bez navýšení a v případě, že práce bude hradit pojišťovna, můžeme vše potřebné s vyřízením škodné události zařídit za Vás sami. Více informací o těchto nadstandardních službách naleznete v ceníku malířských prací a ostatních souvisejících služeb v sekci základní informace, splátky a pojistné události.

Všechny naše ceny jsou velmi podobné konkurenčním, odlišujeme se pouze kvalitou a pestrostí poskytovaných služeb a 20 let zdokonalovaným know how.

Základní ceník renovace, nátěry plechových, taškových, eternitových a asfaltových střech

Technologie práce, dodávka materiálu jednotka cena od
- celoplošní přebroušení povrchů střechy m2 45 Kč
- odmaštění povrchu střechy m2 20 Kč
- omytí povrchu střechy Vapem m2 15 Kč
- syntetický nebo vodou ředitelný dvojnásobný nátěr střechy m2 170 Kč
- hydrofobizací nátěr střechy m2 70 Kč
- antikorozní syntetický nebo vodou ředitelný nátěr dešťových okapů a svodů bm 60 Kč
- pomocné lešení, montáž, demontáž, doprava (používá se pouze v případě nutnosti) den 1 200 Kč
- doprava po Praze a blízkém okolí (zakázky nad 5 000 Kč bez DPH) paušál zdarma
- doprava po Praze a blízkém okolí (zakázky pod 5 000 Kč bez DPH) paušál 350 Kč

Výše uvedený ceník slouží pouze pro Vaší orientaci. Přesné a konečné ceny s Vámi rádi projednáme osobně dle charakteru konkrétního stavu a rozsahu natíraných ploch. Na základě Vašich požadavků nalezneme optimální řešení, vedoucí k Vaší spokojenosti. Rádi Vám zdarma do druhého pracovního dne vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky