malíři pokojů Praha


Ceník vyklízení nemovitostí, bytů a pozůstalostí v Praze

Ceny za vyklízení nemovitostí, bytů a pozůstalostí v Praze a ostatní související služby stanovujeme vždy individuálně a to na základě rozsahu požadovaných služeb, množství a druhu předmětů určených k vyklízení, počtu pater, vzdálenosti od skládky apod.

Orientační ceny za vyklízení nemovitostí, bytů a pozůstalostí v Praze uvedené níže neobsahují platnou sazbu DPH a slouží pouze pro Vaši orientaci.
Vyklízecí služby provádíme i na splátky bez navýšení. Více informací o této nadstandardní službě naleznete v ceníku malířských prací a ostatních souvisejících služeb v sekci základní informace, splátky a pojistné události.

Všechny naše ceny jsou velmi podobné konkurenčním, odlišujeme se pouze kvalitou a pestrostí poskytovaných služeb a 20 let zdokonalovaným know how.

Základní orientační ceník vyklízení nemovitostí, bytů a pozůstalostí v Praze

Popis služby jednotka cena od
- vyklízení Praha a likvidace drobného rozsahu (1 pracovník plus odvoz) hod. 390 Kč
- vyklízení Praha, a likvidace zařízení, do dvou místností (2 pracovníci plus odvoz) hod. 690 Kč
- vyklízení Praha, a likvidace zařízení, byty a rodinné domy (3 pracovníci plus odvoz) hod. 890 Kč
- doprava (účtují se veškeré najeté km v obou směrech) km 11 Kč
- likvidace nepotřebného zařízení a vybavení prostor - dle objemu

Na základě Vašich konkrétních požadavků nalezneme optimální řešení vedoucí k Vaší spokojenosti a rádi Vám zdarma do druhého pracovního dne vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky