malíři pokojů Praha

Něco málo o AG HAMMER s.r.o...


Stručně úvodem

Jedinou náplní naší firmy je uspokojování potřeb a požadavků našich zákazníků a to v nejvyšší možné kvalitě, přičemž důsledně dodržujeme termíny realizace. Veškeré poskytované služby provádíme s největší péči a dodržujeme výrobcem doporučené aplikační postupy. Celý průběh poskytnuté komplexní či částečné služby je řízen a monitorován oddělením péče o klienty.

Veškeré získané zkušenosti jsou s největší pečlivostí zpracovávány a využity k dalšímu zdokonalování a zlepšování námi poskytovaných služeb. V současnosti jsme připraveni v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky klientů bez ohledu na rozsah prováděných prací.

Skladbu našich zakázek tvoří zejména byty a domy občanů, obchody, kanceláře, restaurace, úřady, školy, hotely, stavební firmy a jiné soukromé, státní či neziskové instituce.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Zdarma Vám rádi poskytneme odborné a technické poradenství, navrhneme optimální řešení vedoucí k Vaší spokojenosti a vypracujeme pro Vás do druhého pracovního dne nezávaznou cenovou kalkulaci. Všem zákazníkům, kteří již využili našich služeb, děkujeme za projevenou důvěru. Spol. AG HAMMER s. r.o., umožňuje prohlížení a přebírání informací a materiálů z této webové lokality pro osobní a nekomerční účely. Zakazuje jakýmkoliv způsobem měnit, rozmnožovat, veřejně zobrazovat a pro komerční účely používat jakékoliv údaje, dokumenty a texty bez vědomí a souhlasu spol.  AG HAMMER s. r.o.

Více informací o AG HAMMER s.r.o.

Naše firma vznikla 11. dubna roku 1996 na základě živnostenského oprávnění pro fyzickou osobu, vydaného Živnostenským úřadem České republiky. Dne 16. června 2004 se firma transformovala do společnosti AG HAMMER s.r.o. zápisem do obchodního rejstříku, internetovou verzi výpisu naleznete na www.justice.cz. Jsme dlouholetým členem Cechu malířů a lakýrníků České republiky.

Zabýváme se oborem malířství, natěračství, fasádnictví a provádíme demoliční, vyklízecí a stěhovací služby. Na trhu působíme již 20 let. V průběhu této doby jsme ke spokojenosti našich zákazníků zrealizovali tisíce zakázek různých rozsahů. Díky dlouhodobým zkušenostem jsme v současnosti připraveni aplikovat nátěrové hmoty v podstatě i na jakýkoliv druh podkladu a v rozsahu našich veškerých služeb uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. V průběhu let jsme otestovali mnoho různých dodavatelů barev, laků a stavebních materiálů, ale v současné době kvůli kvalitním službám a skvělým cenám, již osmým rokem v podstatě veškerý materiál nakupujeme výhradně u společnosti 1.Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o., největšího internetového prodejce barev a laků, provozující jeden z nejpopulárnějších internetových portálů zaměřených na prodej barev, laků, drogérie a malířských potřeb, www.Nejlevnejsi-Barvy-Laky.cz.

Díky našim prověřeným kvalitním malířům, natěračům a ostatním zaměstnancům a samozřejmě i díky spolehlivému dodavateli malířských materiálů, je naše firma schopna udržet rozumné ceny na přijatelné úrovni bez negativního dopadu na kvalitu poskytovaných služeb.  Největší důraz klademe bezpodmínečně na dodržení nejvyššího stupně kvality a dodržení termínů realizace. Vedení společnosti je přesvědčeno, že jedině neustále zlepšování, zkvalitňování služeb a maximální spokojenost zákazníka může udržet současnou pozici firmy na trhu a zajistit její další růst a rozvoj.

Personál společnost AG HAMMER s.r.o. se skládá z týmu praxí prověřených pracovníků, které průběžně proškolujeme. Používáme moderní materiály a technologie, jsme vybaveni nejmodernějším vybavením a zařízením, které v trendu doby neustále obnovujeme a rozšiřujeme. Poskytované služby standardně provádíme 7 dnů v týdnu. V případě potřeby malířské práce provádíme i v noci, případně za provozu zákazníkovi firmy s důrazem na minimální omezení jeho činností. Veškeré služby poskytujeme včetně úklidu.

Pole naší působnosti je soustředěno na Prahu a střední Čechy. Na přání našich zákazníků, ale provádíme zakázky na území celé České republiky.  Jedná se většinou zejména o sítě obchodů, prodejen, hotelů a jiných provozoven větších rozsahů. Naše aktuální měsíční kapacita pro vnitřní malby a nátěry fasád je i díky moderním aplikačním technologiím cca 150 000 m2.

Centrálu naší společnosti najdete v ul. Nuselská 867 v Praze 4. (viz mapa)

Naše výhodná pozice sídla firmy, téměř střed města, nám umožňuje realizovat zakázky s dopravou zdarma na území celého hlavního města Prahy a blízkého okolí.

 
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky