malíři pokojů Praha


Základní informace, splátky, pojistné události...

Obecné informace o ceníku a tvorbě cen.

Všechny naše ceny jsou velmi podobné konkurenčním, odlišujeme se pouze kvalitou a pestrostí poskytovaných služeb a 20 let zdokonalovaným know how.

Ve všech našich cenících naleznete orientační ceny služeb a souvisejících informací.

Ceny za malířské a natěračské práce a ostatní služby stanovujeme vždy individuálně a to na základě rozsahu požadovaných služeb, zvolených materiálů, členitosti, stavu a struktuře povrchu, přístupnosti a celkové náročnosti vyžadující provedení díla.

Služba bude hrazená pojišťovnou?

Standardně to funguje tak, že si nejdříve objednáte firmu, která odstraní následky Vaší škodné události, službu ji na základě faktury zaplatíte a po té jdete s fakturou na pojišťovnu a očekáváte její plné uhrazení.  Ve většině případů jste ale zklamání z toho, že i když jste léta poctivě platili pojištění a nikdy jste po Vaší pojišťovně nic nechtěli, nyní Vám posílá pojišťovna pouze zlomek z očekávané úhrady. Když k tomu připočtete čas investovaný do vyřízení plnění škodné události, který Vám pojišťovna jistě nenahradí, tak se to nemusí vůbec vyplatit a dokonce častokrát zůstanete i v mínusu.

S námi se ale spoustě nepříjemnosti vyhnete. Vše potřebné s Vaší pojišťovnou zařídíme za Vás a uděláme vše proto, aby Vaše pojišťovna plnila maximum možného. Nikam nebudete muset a ušetříte navíc spoustu času. Další výhodou je, že nám nebudete muset platit předem a naše firma si na plnění od pojišťovny počká. Vy zaplatíte maximálně rozdíl mezi cenou plnění od pojišťovny a skutečnou cenou za odstranění následku škodné události. Ve většině případů se ale jedná pouze malý podíl nákladů v poměru k plnění a velmi často neplatíte vůbec nic, protože vše pokryje Vaše pojištění. Samozřejmě veškeré tyto náležitosti jsou mezi Vámi a naší firmou dohodnuty předem a zaneseny do smlouvy o dílo.
Tato službu Vám poskytneme v podstatě zdarma, protože veškeré náklady spojené s vyřízením Vaší pojistné události by měla uhradit a ve většině případů také uhradí Vaše pojišťovna.

Malíři pokojů v Praze a okolí na splátky s 0 % navýšení.

Malíři pokojů na splátky, že to tady ještě nebylo? Máte pravdu, s touto službou jsme přišli v našem oboru na trh jako první, protože moc dobře víme, že častokrát třeba když stavíte dům, nebo rekonstruujete byt, tak na finální dokončovací práce jako jsou třeba i malířské práce, fasádní práce apod., již většinou moc prostředků nezbývá.
Abyste mohli bydlet hned a nemuseli čekat, než ušetříte, můžete využít našich služeb. Dílo odvedeme kvalitně, rychle, za rozumnou cenu rozdělenou do několika měsíčních splátek bez navýšení, v závislosti na celkové ceně za dílo. Ano nezaplatíte ani korunu na úrocích na víc a to se prostě vyplatí. Domluvte si na naší bezplatné zákaznické lince 800 345 246, vypracování nezávazné cenové kalkulace a ptejte se našeho technického pracovníka na bližší informace k této naší službě, rád Vám poskytne podrobné informace. Pro využití této služby musí zákazník splňovat určité náležitosti, a proto na ní nevzniká automatický nárok.
Veškeré náklady na tuto službu financujeme z vlastních zdrojů, což také přispívá k pozitivnímu vnímání naší společnosti AG HAMMER s.r.o., trhem jako stabilního, kvalitního a zavedeného poskytovatele malířských a natěračských prací a souvisejících služeb.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky