malíři pokojů Praha


Hydroizolace plochých a šikmých střech

U hydroizolace rovné či šikmé střechy nejspíš neoceníte její hezký vzhled. Protože ale používáme ty nejmodernější materiály, je jejich pěkný vzhled pouze vedlejší bonusovou vlastností.
Námi používané hydroizolační materiály typu tekutá lepenka, tekutá guma apod., mají v první řadě vynikající hydroizolační vlastnosti a neuvěřitelnou 100% přídržnost téměř ke všem běžným typům povrchů, výbornou odolnost atmosférickým vlivům, UV záření, trvalou pružnost i při nízkých teplotách, netrhají se ani při skokových změnách teplot, překlenují trhliny, dokonale utěsňují střešní detaily (v pustě, odvětrávání, prostupy apod.) a nezatěžuje střešní konstrukci a mají vysokou antikorozní ochranu kovových konstrukcí.

Mezi další přednosti těchto hydroizolačních materiálů patří bez-spojová technologie, tj. celistvý povrch bez problémových spojů a u tekuté gumy roztažnost až 1800% a životnost až 50 let. Případné následné lokální „opravy“, třeba kvůli přidání dalších střešních prvků jsou velmi jednoduché, bezproblémové a vždy při nich dojde k dokonale homogennímu spojení napojovaných částí.

Hydroizolační nátěry střech veškerých rozsahů provádíme převážně na území hlavního města Prahy, Prahy východ a  Prahy západ, střechy větších rozsahů provádíme, ale na území celé České republiky.
Veškeré hydroizolace střech a hydroizolační nátěry provádíme včetně doplňkových služeb, jako jsou nátěry klempířských prvků a v případě potřeby Vám rádi provedeme i rekonstrukci a nátěr fasády.

Neváhejte nás oslovit, rádi Vám zdarma poskytneme kvalitní odborné poradenství a do druhého pracovního dne zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky