malíři pokojů Praha


Renovace a nátěry plechových, taškových, eternitových a asfaltových střech

Ze staré střechy rychle, kvalitně a za rozumnou cenu můžete mít Vaší střechu v různých barvách zase jako novou. Renovujeme a natíráme eternitové střechy, plechové střechy, taškové střechy, hliníkové (alukryt) střechy a asfaltové (šindelové) střechy. Nátěry střech provádíme samozřejmě včetně nátěrů parapetů, nátěrů okapů, nátěrů dešťových svodů, případně dalších jejích prvků.

Každá střecha vlivem povětrnostních jevů trpí, a proto je dobré v určitých intervalech provést renovaci, nátěr střechy. Kouzlo v dlouhotrvající ochraně nátěru zrenovované střechy spočívá v kvalitním technologickém postupu. V tom našem jsou dva absolutně nejdůležitější, a proto na ně klademe největší důraz.
Na prvním místě se jedná se o pečlivou a kvalitně odvedenou přípravu povrchu před samotným nátěrem střechy, kde nejdříve ze střechy precizně odstraníme veškeré nečistoty jako mech, lišejníky, prach, saze, mastnoty, nepřilnavé zbytky starých nátěrů a pomocí drátěného kartáče a elektrické brusky dokonale obrousíme zkorodované místa, které samostatně ošetříme speciálním antikorozním nátěrem.
Druhou nejdůležitější položkou technologického postupu nátěru střechy je volba kvalitní a prověřené barvy na střechu, a proto se vždy budeme snažit navrhnout tu nejlepší možnou, samozřejmě s ohledem na Vaše požadavky, potřeby a možnosti.

Renovace a nátěry střech provádíme i na těžce dostupných místech. Veškeré nátěry střech provádíme jak klasickou technologií, tj. štětec, nebo váleček, tak stříkáním. Samozřejmostí je výběr z tisíců odstínů.

Neváhejte nás oslovit, rádi Vám zdarma poskytneme kvalitní odborné poradenství a do druhého pracovního dne zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky