malíři pokojů Praha


Malíři pokojů Praha

Pracujeme pro Vás již 20 let. Provádíme všechny běžné i méně běžné malířské práce, jako jsou benátské štuky, antické zeminy či jiné speciální malířské techniky. Samozřejmostí jsou související doplňkové malířské práce, jako strhávání tapet, škrábání starých maleb, penetrační nátěry, vyspravování, štukování a stěrkování zdí, sestěhování nábytku, úklidové práce a další.

Naši malíři pokojů používají kvalitní a prověřené materiály a pečlivě dodržují technologické postupy výrobců. Malířské práce poskytujeme samozřejmě samostatně, ale velmi často i ve spojení s jinou službou, což naši zákazníci velmi oceňují, protože jim šetříme čas i finanční prostředky a tak mohou obojí ušetřené vesele investovat jinak, třeba obdarovat blízké, či strávit s nimi více času.

Službu a a malířské práce provádíme ve třech produktových programech:

Malíři pokojů Praha - varianta Ekonomik

  • tato varianta malířské služby je vhodná především pro zákazníky, kteří chtějí za malířské práce utratit co nejnižší částku a co nejvíce ušetřit. Požadují pouze odvedení odborných prací a část prací jako například sestěhování nábytku a jeho zakrytí, zakrytí podlah, finální úklid, případně další dohodnuté práce si provedou svépomocně.

Malíři pokojů Praha - varianta Klasik

  • varianta malířské služby, určená pro zákazníky, kteří požadují za rozumnou cenu v podstatě komplexní službu obsahující přípravné malířské práce, veškeré odborné a malířské práce a následný hrubý úklid prostor po malování, což znamená jeho uvedení do původního stavu, tedy stavu bezprostředně před zahájením malířských prací. Jediná součinnost zákazníka spočívá v tom, že před samotnou realizací uklidí všechny drobné předměty z nábytku, polic a poliček, a také dekorační předměty ze zdí bez odstraňování případných šroubů a hmoždinek. V případě potřeby manipulace s nábytkem by jeho váha měla umožňovat přesun tahem po stávající podlaze bez rizika jejího poškození.

Malíři pokojů Praha - varianta Exkluziv

  • varianta pro nejnáročnější zákazníky, kteří vyžadují exkluzivní plný servis malířských a doplňkových služeb.
    Před zahájením malířských prací celý interiér nafotíme, veškeré zařízení a vybavení prostor sestěhujeme, vše pečlivě zakryjeme a olepíme. Poté provedeme veškeré dohodnuté práce a v konečné fázi veškerý nábytek a zařízení prostor dle fotografií vrátíme zpět na své místo a provedeme komplexní závěrečný úklid prostor včetně vytření a ošetření povrchu nábytku kvalitním přípravkem a v případě požadavku zákazníka i jeho veškerých vnitřních polic, dále mytí oken, včetně jejich rámů, dveří a zárubní, zásuvek, vypínačů, osvětlení a ostatního zařízení prostor dle dohody a přesné smluvní specifikace.

Všechny tři výše stručně popsané produktové programy v případě požadavku zákazníka provádíme i na klíč, což znamená, že zákazník nemusí být přítomen při provádění malířských a natěračských prací a může tak s ušetřeným časem svévolně naložit.

Neváhejte se na nás obrátit, spolehlivě a za rozumnou cenu provedeme veškeré malířské služby tak, aby Vám nově vymalovaný interiér každý záviděl. Pokud malujete z důvodu, že chcete nemovitost pronajmout, nebo prodat, poradíme Vám, jak u potencionálního zájemce vyvolat WAU pocit a skvělý první dojem, na kterém při prodeji či pronájmu skutečně velmi záleží. Nemovitost Vám můžeme také profesionálně nafotit, udělat kvalitní poutavý popis a text inzerátu a umístit jej na internet. Tyto profesionální fotografie a poutavý inzerát můžete libovolně využívat při pronájmu či prodeji Vaší nemovitosti.

Neváhejte nás oslovit, víme jak na to, rádi Vám zdarma poskytneme kvalitní odborné poradenství a do druhého pracovního dne zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky