malíři pokojů Praha


Ceník hydroizolace plochých a šikmých střech

Ceny za hydroizolace plochých a šikmých střech a ostatních souvisejících služeb stanovujeme vždy individuálně a to na základě rozsahu požadovaných služeb, volených materiálů, členitosti, stavu a struktuře povrchu, přístupnosti a celkové náročnosti vyžadující provedení díla.

Orientační ceny hydroizolací plochých a šikmých střech uvedené níže jsou uváděné včetně běžných materiálu, neobsahují platnou sazbu DPH a slouží pouze pro Vaši orientaci.
Hydroizolace plochých a šikmých střech provádíme i na splátky bez navýšení a v případě, že práce bude hradit pojišťovna, můžeme vše potřebné s vyřízením škodné události zařídit za Vás sami. Více informací o těchto nadstandardních službách naleznete v ceníku malířských prací a ostatních souvisejících služeb v sekci základní informace, splátky a pojistné události.

Všechny naše ceny jsou velmi podobné konkurenčním, odlišujeme se pouze kvalitou a pestrostí poskytovaných služeb a 20 let zdokonalovaným know how.

Základní ceník renovace, nátěry plechových, taškových, eternitových a asfaltových střech

Technologie práce, dodávka materiálu jednotka cena od
- odmaštění povrchu střechy m2 20 Kč
- omytí povrchu střechy Vapem m2 15 Kč
- hydroizolační nátěr střechy ochranný (až 1kg  tekuté hydroizolace na m2) m2 220 Kč
- hydroizolačního nátěr střechy s výstužnou tkaninou, na bázi tekuté lepenky, nebo tekuté gumy (až 3kg  hydroizolace na m2) m2 490 Kč
- antikorozní syntetický nebo vodou ředitelný nátěr klempířských prvků m2 80 Kč
- pomocné lešení, montáž, demontáž, doprava (používá se pouze v případě nutnosti) den 1 200 Kč
- doprava po Praze a blízkém okolí (zakázky nad 5 000 Kč bez DPH) paušál zdarma
- doprava po Praze a blízkém okolí (zakázky pod 5 000 Kč bez DPH) paušál 350 Kč

Výše uvedený ceník slouží pouze pro Vaší orientaci. Přesné a konečné ceny s Vámi rádi projednáme osobně dle charakteru konkrétního stavu a rozsahu ploch. Na základě Vašich požadavků nalezneme optimální řešení, vedoucí k Vaší spokojenosti. Rádi Vám zdarma do druhého pracovního dne vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky