malíři pokojů Praha


Nátěry dřeva

Kvalitními prověřenými barvami a lazurami, provádíme ochranu a impregnaci dřeva proti plísním, řasám, houbám a dřevokaznému hmyzu.
Provádíme nátěry dřeva, protipožární nátěry dřeva, nátěry oken a dveří, nátěry dřevěných a palubkových podbití, podhledů, nátěry dřevěných plotů, nátěry dřevěných pergol, nátěry dřevěného zahradního nábytku, nátěry zahradních dřevěných domků. Provádíme nátěry veškerých dřevěných konstrukcí, prvků a výrobků kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu již 20 let a to v tisících odstínech.

Postaráme se nejen o to, abyste se mohli co nejrychleji těšit z krásného nového vzhledu, ale hlavně o to, aby Vám nátěr dřeva vydržel Vaše dřevo chránit před povětrnostními vlivy, jak nejdéle to bude možné.

Dřevo ničím nenahradíte, zaslouží si proto tu nejlepší péči, neváhejte nás oslovit, rádi Vám zdarma poskytneme kvalitní odborné poradenství a do druhého pracovního dne zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky