malíři pokojů Praha


Nátěry kovu

Železo stárne, železo stárne ...

Proto jsme zde, abychom ho mohli pro Vás účinně chránit, provádíme kvalitně za rozumnou cenu nátěry kovu, antikorozní nátěry a ochranu kovu, protipožární nátěry kovu, nátěry zárubní, nátěry radiátorů, nátěry plechu, nátěry klempířských prvků, nátěry plotů a pletiva, nátěry zábradlí, nátěry plechových garáží, hangárů, nátěry plechových hal, nátěry plechových střech, prostě nátěry veškerých kovových konstrukcí a výrobků i na těžce a komplikovaně dostupných místech.
Veškeré nátěry kovů provádíme jak klasickou technologií, tj. štětec nebo váleček, tak stříkáním.
Samozřejmostí je výběr z tisíců odstínů.

Největším „tajemstvím“ námi provedené dlouhodobé ochrany kovu je kvalitní a odzkoušený technologický postup, kde absolutně největší důraz klademe na co nejlepší možnou přípravu povrchu. Známe dobře a dlouhodobě kvalitní a prověřené nátěrové hmoty a vždy se Vám budeme snažit navrhnout ty nejlepší možné, samozřejmě s ohledem na Vaše požadavky, potřeby a možnosti.

Neváhejte nás oslovit, rádi Vám zdarma poskytneme kvalitní odborné poradenství a do druhého pracovního dne zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky