malíři pokojů Praha


Ceník stěhování Praha, stěhování v Praze

Ceny za stěhovací a ostatní související služby stanovujeme vždy individuálně, a to na základě rozsahu požadovaných služeb, množství a váze stěhovaných předmětů, počtu pater apod. 
Orientační ceny stěhovacích prací uvedené níže neobsahují platnou sazbu DPH a slouží pouze pro Vaši orientaci. Přesné a konečné ceny s Vámi rádi projednáme osobně dle charakteru a rozsahu stěhování Vašich konkrétních představ a požadavků. Stěhovací práce poskytujeme i na splátky bez navýšení. Více informací o této nadstandardních službě naleznete v ceníku malířských prací a ostatních souvisejících služeb v sekci základní informace, splátky a pojistné události.

Všechny naše ceny jsou velmi podobné konkurenčním, odlišujeme se pouze kvalitou a pestrostí poskytovaných služeb a 20 let zdokonalovaným know how.

Základní orientační ceník stěhování Praha, stěhování v Praze

Popis služby jednotka cena od
- stěhování Praha, drobné převozy (přeprava + 1 pracovník) hod. 590 Kč
- stěhování Praha, do dvou místností (přeprava + 2 pracovníci) hod. 790 Kč
- stěhování Praha, stěhování bytů a rodinných domů (přeprava + 3 pracovníci) hod. 1 090 Kč
- doprava (účtují se veškeré najeté km v obou směrech) km 11 Kč
- likvidace nepotřebného zařízení a vybavení prostor - dle objemu

Na základě Vašich konkrétních požadavků nalezneme optimální řešení vedoucí k Vaší spokojenosti a rádi Vám zdarma do druhého pracovního dne vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky