malíři pokojů Praha

Záruky, pojištění a certifikátyZáruky na poskytované služby

Svým zákazníkům poskytujeme záruku na prováděné služby dle norem, předpisů a zákonů platných v České republice.

V případě oprávněné reklamace na námi poskytnuté služby z důvodu závady bránící řádnému užívání prostor, garantujeme nástup na její odstranění v pracovní dny a to nejpozději do 48 hod od nahlášení reklamace na dispečink firmy.

V případě oprávněné reklamace na námi poskytnuté služby z důvodu závady nebránící řádnému užívání prostor, garantujeme nástup na její odstranění v pracovní dny a to nejpozději do 5ti pracovních dnů od nahlášení reklamace na dispečink firmy.

Pojištění podnikatelských rizik

Máme uzavřené pojištění u pojišťovací společnosti Kooperativa na pojištění podnikatelských rizik a kvalitu výrobků na částku 2.000.000 Kč. V případě potřeby můžeme kdykoliv uzavřít doplňkové pojištění a pojistnou částku navýšit.

Společnost AG HAMMER s. r. o. vlastní tyto živnostenské listy a oprávnění:


malířské práce provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování opravy a údržba předmětů kulturní povahy (s výjimkou restaurování děl z oboru výtvarných umění, která nejsou kulturními památkami, ale jsou uložena ve sbírkách muzeí a galerií nebo se jedná o předměty kulturní hodnoty a s výjimkou obnovy kulturních památek nebo jejich částí, které jsou díly výtvarných umění nebo uměleckořemeslnými pracemi dokončovací stavební práce pomocné stavební práce nevyžadující odbornou kvalifikaci zednictví zprostředkování služeb správu a údržbu nemovitostí velkoobchod koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej ( vyjma zboží uvedeného v příloze 1,2, a 3 cit. zákona) pronájem a půjčování věcí movitých licence na provádění kontaktních zateplovacích systémů osvědčení od firmy Qualichem, spol. s.r.o. na aplikaci protipožárních nátěrů FLAMGARD, FLAMGARD – TRANSPARENT a FLAMGARD FLAMIZOL S. cechovní list potvrzující členství v Cechu malířů a lakýrníků České republiky. pojistka, pojištění podnikatelských rizik a kvalita výrobků
Naše společnost dále usiluje o zavedení certifikace systémů řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001.  
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky