malíři pokojů Praha


Fasády, rekonstrukce a nátěry fasád

Kvalitně, rychle a za skvělé ceny provádíme opravy a rekonstrukce fasád, čištění fasád, nátěry fasád, aplikace fasádních omítek, odstraňování plísní a řas z fasád. Fasáda, plášť či kabát domu, ať fasádu domu nazveme jakkoliv, smysl a účel fasády je po staletí stejný. Fasády často zkrášlují celkový vzhled nemovitostí, fasády umějí navozovat pocity a nálady, fasády nás chrání před teplem i zimou. Fasáda je zodpovědná za ochranu proti povětrnostním podmínkám. A toto jsou pouze některé základní vlastnosti fasád. Proto každá fasáda si zaslouží tu nejlepší péči, aby mohla hrdě reprezentovat svého majitele.

Pokud potřebujete vyčistit fasádu, opravit a natřít fasádu, aplikovat fasádní omítku, neváhejte nás oslovit. Konzultace a odborné poradenství z oblasti fasádnictví poskytujeme samozřejmě zdarma. Poradíme a vysvětlíme Vám vše důležité o fasádách, abyste se na základě těchto cenných informací mohli správně rozhodnout nejenom při výběru malířské a natěračské firmy ale i o správném technologickém postupu opravy fasád, volby odstínu, prověřeného a odzkoušeného výrobce a druhu materiálu.

Fasádní omítky aplikujeme a nátěry fasád provádíme kvalitně za přijatelné ceny již 20 let a všechny naše dosavadní zkušenosti na Vaší fasádě rádi zúročíme. Renovace fasád, čištění fasád, nátěry fasád a aplikaci fasádních omítek provádíme z lešení i bez. Máme řešení i na nejčastější problémy zateplených fasád, jako jsou řasy a plísně.  Poradíme si i s komplikovanými, náročnými a těžce přístupnými fasádami.
Na přání spolu s nátěrem fasády provádíme i nátěry parapetů, nátěry okapů, nátěry dešťových svodů, případně dalších jejích prvků.

Službu opravy, nátěry a rekonstrukce fasád, můžeme provést včetně vyřízení všech potřebných povolení, jako např. vyřízení záboru, zastoupení při jednání s památkovým úřadem apod.

Neváhejte nás oslovit, rádi Vám zdarma poskytneme kvalitní odborné poradenství a do druhého pracovního dne zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky