malíři pokojů Praha

Nátěry fasád

Jsme specializovaná firma na nátěry fasád s více než 15 letou tradicí. Díky naší speciálním technickým možnostem jsou nátěry fasád od nás velmi kvalitní a rychle připravené. Nátěry fasád provádíme postupem montáže lešení kolem pláště fasády, mytí fasády vapem (vodou pod vysokým tlakem ) a další moderní technikou.
Provádíme drobné opravy nebo celoplošné zdivo fasády a nátěry fasád v několika vrstvách. Po dokončení nátěru fasády vše uklidíme, odstraníme krycí fólie z oken a demontáž lešení pro nátěry fasád.

Všechny podklady musí být čisté, suché a zbavené prachu - vyčištění pro nátěry fasád je samozřejmě součástí naší práce. Fasády umyjeme a vyčistíme vodou a kartáčem, případně samozřejmě pomocí vysokotlakého čisticího přístroje. Mech a řasy, které na fasádě objevíme, před nátěrem odstraníme za sucha kartáčem nebo jinými vhodnými prostředky - pouze takto jsou nátěry fasád stálé a dlouho vydrží.


Nátěry fasád - specializované práce

  • montáž lešení kolem pláště fasády
  • přikrytí, olepení oken fasády fólií
  • omytí fasády vapem - proudem vody pod vysokým tlakem
  • aplikace jednonásobného penetračního nátěry fasád
  • aplikace jednonásobného penetračního nátěry fasád
  • aplikace dvojnásobného nátěry fasád, akrylátového, silikátového nebo silikonového jako finální úprava fasády
  • odstranění fólií z oken fasády
  • demontáž a odvoz lešení
  • odklizení vzniklých odpadů, úklid okolí fasády

Nátěry fasád - ceny

Obdobně jako u našich ostatních služeb jsou ceny za nátěry fasád co nejnižší. Samozřejmě, že na prvním místě je kvalita, aby nátěry fasád byly odolné a stálé. Cena za nátěry fasád tudíž odpovídá co nejlepšímu poměru cena/výkon.

 
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti AG HAMMER s.r.o. Je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
VOLEJTE ZDARMA: 800 245 246 Mail: aghammer@aghammer.cz Sídlo: Nuselská 867, Praha 4, Michle
malíři pokojů Praha, Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.

Nejlevnější barvy laky